Haber Detayı
15 Ekim 2021 - Cuma 14:47
 
Kaymakam Zeyrek, mahalle gezilerine başladı
Kaymakam Zeyrek, mahalle gezilerine başladı
Güncel Haberi
Kaymakam Zeyrek, mahalle gezilerine başladı

Pasinler Kaymakamı Emre Zeyrek, İlçeye bağlı mahallelerin ihtiyaç ve çalışmaların yerinde tespiti için mahalle gezilerine başladı.

 

Pasinler Kaymakamı Emre Zeyrek, ilçeye bağlı Yayla, Tımar, Yeniköy, Kotandüzü, Çalıyazı, Başören, Pelitli ve Hanahmet mahallelerini ziyaret edip, vatandaşların ihtiyaçlarını ve yürütülen çalışmaları yerinde inceledi.

 

“Sorunların Çözümü İçin Elimizden Geleni Yapacağız”

 

Mahallelilerle sohbet eden kaymakam Zeyrek; vatandaşların sorun ve sıkıntılarını dinleyerek ilçeye bağlı mahallelerin sorunlarının çözümü için kaymakamlık olarak ellerinden geleni yapacaklarını söyledi.

 

Kaymakam Zeyrek yaptığı açıklamada; “mahallelerimizi devamlı gezerek muhtarlarımızla birlikte mahallelerin sorunlarını yerinde göreceğiz. Amacımız mahallerimiz hakkında bilgi sahibi olarak sorunların çözümlerini bulmak. Mahallelerdeki eksikleri yerinde tespit ederek en kısa sürede giderilmesini sağlamaktır” dedi.

 

Mahalleliler Ziyaretten Memnun Kaldı

 

Kaymakam Emre Zeyrek ve beraberindekilerin mahallelerine yaptıkları ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getiren mahalle sakinleri, “Devlet büyüklerimizin mahallemize gelerek bizler ile ilgilenmeleri ve sorunlarımızı dinlemeleri bizleri çok mutlu ediyor. İnşallah İlçemize geldiği günden beri çalışkanlığıyla adından sıkça söz ettiren kaymakamımız sayesinde refah düzeyi çok daha yüksek şekilde yaşarız” şeklinde konuştular.

 

Pasinler Kaymakamı Emre Zeyrek, mahalle gezilerinde öncelikle okullarının sorun sıkıntıları ile  mahallelerin su ve yolları hakkında bilgiler aldı.

Kaynak: (GP) - Gazete Pasinler Editör: Gazete Pasinler
Etiketler: Kaymakam, Zeyrek,, mahalle, gezilerine, başladı,
Yorumlar
Haber Yazılımı