Haber Detayı
04 Haziran 2021 - Cuma 17:22
 
Başkan Dölekli’ye muhtarlardan plaket
Başkan Dölekli’ye muhtarlardan plaket
Siyaset Haberi
Başkan Dölekli’ye muhtarlardan plaket

Pasinler’de mahalle muhtarları tarafından Pasinler Belediye Başkanı Ahmet Dölekli’ye mahallelere yapmış olduğu hizmetten dolayı plaket takdim ettiler.

 

Pasinler Muhtarlar Derneği Başkanı Fehmi Kemaloğlu tarafından Pasinler’e hizmetkar olan Pasinler Belediye Başkanı Ahmet Dölekli’ye plaket takdim edildi. Kemaloğlu, Sayın başkanımız Ahmet Dölekli beyefendi üç yıllık dönemi içerisinde bizlerin isteklerini hiçbir zaman geri çevirmeyip, mahallerimiz arasında yarışırcasına hizmet etmiştir. Bizlerde bugün başkanımızın yapmış olduğu hizmetlerden dolayı kendisine plaket takdim ettik. Allah kendisinden razı olsun. Bizleri hiçbir zaman geri çevirmeyip isteklerimizi yerine getirmiştir dedi.

 

Pasinler Belediye Başkanı Ahmet Dölekli ise, bugün yapmış olduğumuz hizmetlerin yerine ulaşmasını görmek bizleri mutlu etmiştir. Mahallerimize ve vatandaşlarımıza daha iyi hizmet edebilmek için her daim beraber çalışmaktan onur duyduğumuz ilçemizin kadirşinas muhtarlarına çok teşekkür ederim. Pasinler’e hizmet etmekten hiçbir zaman usanmadan, yorulmadan çalışacağımızı herkesin bilmesini isterim. Bizler hizmet etmek için bu davaya hizmetkar olduk, olmaya da devam edeceğiz. Pasinler’in sorunlarını, kanayan yaralarına tek tek dokunmaya ve hizmet etmeye devam edeceklerini belirtti.

 

Başkan Ahmet Dölekli, Paşabey Mahalle Muhtarı Fezli Yağar tarafından Hayırsever İş adamı Gürkan Dölekli’ye ilçemize yardımları dolayısıyla takdim edilmek üzere gıyaben aldığımız plaketler için Mahallerimizin banisi değerli mesai ve yol arkadaşlarımız olan muhtarlarımıza şahsım ve yeğenim Gürkan Dölekli namına çok teşekkür ederim dedi

Kaynak: (İHA) - İhlas Haber Ajansı Editör: Gazete Pasinler
Etiketler: Başkan, Dölekli’ye, muhtarlardan, plaket,
Yorumlar
Haber Yazılımı