Haber Detayı
07 Mayıs 2021 - Cuma 14:38
 
Başkan Dölekli, Kadir Gecesinin Tüm İnsanlığa Hayırlar Getirmesini Dilerim
Başkan Dölekli, Kadir Gecesinin Tüm İnsanlığa Hayırlar Getirmesini Dilerim
Siyaset Haberi
Başkan Dölekli, Kadir Gecesinin Tüm İnsanlığa Hayırlar Getirmesini Dilerim

Pasinler Belediye Başkanı Ahmet Dölekli, Kadir Gecesi dolayısı ile bir mesaj yayınladı:

 

Pasinler Belediye Başkanı Ahmet Dölekli, pek çok manevi değeri bünyesinde barındıran Ramazan ayının sonuna yaklaşırken, bin aydan bile daha hayırlı olan Kadir gecesine ulaşmanın sevincini yaşadıklarını belirtti.

 

Başkan Dölekli, mesajında şunları kaydetti: Kadir Gecesi sema kapılarının sonuna kadar açıldığı, dua ve tövbelerin kabul edildiği özel bir gecedir. Dargınlıklara ve kırgınlıklara son vermek, nefretin yerine sevgiyi, saygıyı, hoşgörüyü, dostluk ve kardeşliği hakim kılmak için bu gece insanlara önemli fırsatlar sunmaktadır.

 

Yüce kitabımız Kuran-ı Kerim’in indirilmeye başlandığı bin aydan daha hayırlı olan Kadir Gecesinin hepimizin kalplerine, gönül dünyalarımıza ışık saçmasını, vicdanlarımızı aydınlatmasını, tüm insanların birlik, beraberlik, bolluk, bereket, yardımlaşma ve daha güzel bir geleceğe kapılar açmasını temenni eder, bu duygu ve düşüncelerle; tüm İslam aleminin Kadir gecesini tebrik ediyor, bu mübarek ve anlamlı gecenin, ilçemize, ülkemize ve tüm insanlığa hayırlara vesile olmasını diliyorum.“

Kaynak: (GP) - Gazete Pasinler Editör: Gazete Pasinler
Etiketler: Başkan, Dölekli,, Kadir, Gecesinin, Tüm, İnsanlığa, Hayırlar, Getirmesini, Dilerim,
Yorumlar
Haber Yazılımı