Haber Detayı
06 Kasım 2019 - Çarşamba 09:47
 
Ak Parti Yerel Yönetimler Genel Başkan Yardımcısı Yanılmaz Pasinler’e geldi
Ak Parti Yerel Yönetimler Genel Başkan Yardımcısı Yanılmaz Pasinler’e geldi
Siyaset Haberi
Ak Parti Yerel Yönetimler Genel Başkan Yardımcısı Yanılmaz Pasinler’e geldi

AK Parti Genel Merkez Yerel Yönetimler Genel Başkan Yardımcısı Mücahit Yanılmaz, Pasinler’e gelerek Pasinler Belediye Başkanı Ahmet Dölekli’yi makamında ziyaret etti.

 

Ak Parti Genel Merkez Yerel Yönetimler Genel Başkan Yardımcısı Mücahit Yılmaz, Erzurum’da yapmış olduğu temasların bir adımı da Pasinler ilçesiydi. Pasinler ilçesine gelen Mücahit Yanılmaz’ı Pasinler Belediye Başkanı Ahmet Dölekli, Ak Parti Pasinler İlçe Başkanı Hanifi Temirlenk, Kadın Kolları Başkanı Nejla Kurt, parti yönetimi, meclis üyeleri ve vatandaşlar belediye önünde karşıladılar.

 

Konu hakkında açıklamada bulunan Pasinler Belediye Başkanı Ahmet Dölekli, sayın Genel Merkez Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Mücahit Yanılmaz, belediyemizi ziyaret ederek Ak Parti’mizin yerel yönetimlerden beklediği tüm unsurlarıyla koordinasyonu yüksek bir yönetim anlayışını nasıl yaşatmamız gerektiği konusunda etkin bir istişare toplantısı gerçekleştirdi.

 

Kıymetli Yerel Yönetimler Genel Başkan Yrd. Mücahit Yanılmaz beyefendiye, Büyükşehir Bld.Bşk. Vekili Fevzi Polat beyefendiye ve kendilerine iştirak eden kıymetli misafirlerimize bu güzel ziyaretleri dolayısıyla teşekkür ediyorum. Görevde olduğumuz sürece “Memleket İşi Gönül İşi” bir belediyecilik vizyonu ile vatandaşa hizmet için çalışmaya devam edeceğimizin sözünü buradan bir kez daha vermek istiyorum şeklinde konuştu.

Kaynak: (GP) - Gazete Pasinler Editör: Gazete Pasinler
Etiketler: Ak, Parti, Yerel, Yönetimler, Genel, Başkan, Yardımcısı, Yanılmaz, Pasinler’e, geldi,
Yorumlar
Haber Yazılımı