Haber Detayı
30 Aralık 2012 - Pazar 16:45
 
Turizmciler, Huzurevi Sakinlerini Unutmadılar
Sağlık Haberi
Turizmciler, Huzurevi Sakinlerini Unutmadılar

Pasinler Turizm ve Yaylacılığı Geliştirme Derneği, Er Huzur Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi sakinleri için eğlence tertip ettiler. 

Pasinler Turizm ve Yaylacılığı Geliştirme Derneği ilçede etkinliklerini sürdürmeye devam ediyor. Dernek üyeleri ilçede bulunan Er Huzur Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi sakinlerine yıl sonu etkinliği kapsamında sazlı sözlü eğlence tertiplediler. Yaklaşık 4 saat süren eğlencede dernek üyeleri ellerinden geldikçe huzurevi sakinlerini eğlendirmeye çalıştılar.

Dernek Başkanı Ünsal Kırmacı, "Bugün burada dernekteki arkadaşlarımızla huzurevi sakinlerine eğlence tertipledik. Geçtiğimiz haftalarda öğrencilere atkı, bere ve eldiven dağıttık. Yakın bir zamanda daha faal bir dernek olarak ilçede faaliyet yürüteceğiz" dedi.

Pasinler Er Huzurevi Bakımevi yetkilisi Levent Şimşek ise Pasinler Turizm ve Yaylacılığı Geliştirme Derneğinin, kurumlarınca bakımını üstlendiği huzurevi sakinlerine böyle güzel bir etkinlik düzenleyip, onları eğlendirerek güzel bir gün geçirmelerini sağladıkları için teşekkür etti.

Şimşek ayrıca böyle etkinlik düzenlemek isteyen herkese işletmelerinin kapılarının sonuna kadar açık olduğunu ifade etti.

Kaynak: (İHA) - İhlas Haber Ajansı Editör: Murat ÇANKAYA
Etiketler: turizmciler, huzurevi, sakinlerini, unutmadılar
Yorumlar
Haber Yazılımı