Haber Detayı
31 Aralık 2020 - Perşembe 12:42
 
Kaymakam Perçi, Pasinlerli hemşerilerimize gönüllerince yeni bir yıl dilerim
Kaymakam Perçi, Pasinlerli hemşerilerimize gönüllerince yeni bir yıl dilerim
Güncel Haberi
Kaymakam Perçi, Pasinlerli hemşerilerimize gönüllerince yeni bir yıl dilerim

Pasinler Kaymakamı Kadir Perçi, yeni yıl dolayısı ile bir mesaj yayınlandı. Perçi, korona döneminde vatandaşların sağduyulu davranmasından dolayı ilçe halkına teşekkür etti.

 

Kaymakam Perçi, şimdiye kadar ilçeye yaptıkları katkıyı gelecek yıl da devam ettireceklerini belirtilen yeni yıl mesajında şu sözlere yer verdi; “Sevinçleri, hüzünleri ve ümitleriyle 2020 yılını geride bırakarak sağlık, huzur ve mutluluk dolu olmasını arzu ettiğimiz 2021’i sizlerle birlikte karşılamaktan büyük bir sevinç duymaktayım. Her yeni yıl, umudun egemen olduğu, iyimserliğin canlandığı, daha iyi yaşam koşullarına ulaşma yolunda yeni beklentileri de beraberinde getirmektedir. Dünyayı ve ülkemizi etkisi altına alan Korona virüs tehdidi ile mücadele ederken sağduyulu olan ve önlemlere uyan siz değerli vatandaşlarıma teşekkürü bir borç biliyorum.

 

Pasinler Kaymakamlığı olarak 2021'de de ilçemizi her alanda daha da geliştirmek, vatandaşlarımızın geleceğe ümit ve güvenle bakmalarını sağlamak amacıyla toplumun tüm kesimleriyle birlikte işbirliği içerisinde daha fazla çalışmaya devam edeceğiz. 2021 yılının birlik ve beraberlik içinde ülkemize, milletimize, ilçemize ve bütün insanlığa barış, kardeşlik, huzur, mutluluk ve sağlık getirmesini diler, tüm Pasinlerli hemşerilerimize gönüllerince bir yıl diler, saygı ve selamlarımı sunarım.”

Kaynak: (GP) - Gazete Pasinler Editör: Gazete Pasinler
Etiketler: Kaymakam, Perçi,, Pasinlerli, hemşerilerimize, gönüllerince, yeni, bir, yıl, dilerim,
Yorumlar
Haber Yazılımı