Haber Detayı
26 Aralık 2012 - Çarşamba 16:45
 
Haberimiz ses getirdi ilan yayından kaldırıldı
Güncel Haberi
Haberimiz ses getirdi ilan yayından kaldırıldı

Gazetemiz İmtiyaz Sahibi ve Baş Yazarımız Murat Çankaya’nın dün kaleme aldığı, “SATILIK 470 DÖNÜM ARAZİ ÜZERİNE BESİ TESİSİ ALAN VARMI?” köşe yazısı gündeme bomba gibi düştü. Verilen satılık ilanı geri çekildi.

 

Gazete Pasinler yine yaptığı haberlerle Pasinler’in sorunlarını dile getirip, gündemi belirlemeye devam ediyor. Gazetemiz İmtiyaz Sahibi ve Baş Yazarımız Murat Çankaya’nın yazmış olduğu bu haftaki köşe yazısında ilçede son üç yılda vatandaşlar arasında çok konuşulan hayvancılık yatırımı, haberi ortalığa bomba gibi düştü. Dün yayınlanan yazıdan dolayı gerek yorumlarıyla, gereksede gazetemizi telefonla arayarak görüşlerini dile getiren Vatandaşlar, bu haberden dolayı gazeteniz Gazete Pasinler’i telefon yağmuruna tutturak, duyarlı habercilikten dolayı teşekkür ettiklerini söylediler.

 

Bu haber üzerine 387 trilyonluk yatırımın sahipleri internet üzerinden sahibinden.com’a  vermiş oldukları satılık ilanını geri çekmek zorunda kaldılar. Pasinler’in gür sesi olan Gazete Pasinler, verdiği haberin doğruluğunu ve her zaman o haberin arkasında olduğunu ispat etmek için yayından kaldırılmış olan satılık ilanını değerli okuyucularımızla paylaşmaktadır.

 

Satılılık İlanı görmek isteyen okurlarımız Foto Galeriden bakabilirler

Kaynak: Editör: Gazete Pasinler
Etiketler: haberimiz, ses, getirdi, ilan, yayından, kaldırıldı
Yorumlar
Haber Yazılımı