Haber Detayı
31 Aralık 2012 - Pazartesi 16:45
 
Gün geldi sevindik, gün geldi üzüldük
Güncel Haberi
Gün geldi sevindik, gün geldi üzüldük

Pasinler Kaymakamı Cihangir Güler, sevinç ve üzüntüleriyle 2012 yılının geride bırakıldığını belirterek, 2013 yılının Pasinler halkına, mutluluk, sağlık ve başarı getirmesini temenni etti.

 

2013 yılının gelmesi ile Kaymakam Cihangir Güler, yazılı bir açıklamada bulundu. 2013 yılının başarılı ve beklentilerin karşılandığı bir yıl olmasının hepimizin dileği olduğunu belirten Güler, bu yıl da, çocukların ve gençlerin geleceğine ilişkin kaygılarını en aza indirmek ve onlara daha güzel bir yarınlar bırakabilmeyi amaçladıklarını söyledi.


Böyle bir yıl için herkese büyük sorumlulukların düştüğünü belirten Cihangir Güler, "Umudumuzu, kararlılığımızı ve güvenimizi hiçbir zaman yitirmeden, devlet ve millet işbirliği ile ülkemizin gelişmesi ve mutlu yarınlara ulaşması için birlik ve beraberlik içinde daha çok çalışmalı ve çaba göstermeliyiz. Unutmamalıyız ki, hedefleri ve hayalleri yüksek olan milletler büyük milletlerdir" diye konuştu.


Bu duygu ve düşüncelerle Pasinler halkının yeni yılını kutladığını belirten Güler, "Yeni yılda güzel yurdumuza hizmet etmekten kıvanç ve derin haz duyduğumuz, Pasinler'imizin güzide insanlarına mutluluk, sağlık ve başarılar dilerim" dedi.

Kaynak: Editör: Murat ÇANKAYA
Etiketler: gün, geldi, sevindik, gün, geldi, üzüldük
Yorumlar
Haber Yazılımı