Haber Detayı
15 Aralık 2012 - Cumartesi 16:45
 
Başkan Yaşar, çarpıcı açıklamada bulundu
Siyaset Haberi
Başkan Yaşar, çarpıcı açıklamada bulundu

Büyük Birlik Partisi Pasinler İlçe Başkanı Tuncay Yaşar, ilçe gündemine dair çarpıcı açıklamada bulundu.

 

Başkan Yaşar, yaptığı yazılı açıklama da şu sözlere yer verdi;

 

Güzelim Hasankalemize hizmet adına yapılan yanlışlıklara bir yenisi daha mı ekleniyor. TOKİ evlerinin Kasımpaşa Mahallesine yapılmasının yanlışlığı bir yana, buraya yapılacak olan iş merkezinin de Hasankale esnafına yeni bir darbe daha olacağı gerçektir.

 

İş merkezinin yapılması konusu gerçekmidir? Yoksa bir dedikodudan mı ibarettir. Bu konuda yetkililerden bir açıklama bekliyoruz. Şayet bu iş merkezi Kasımpaşa Mahallesinde TOKİ evleri yanında inşa edilecekse, ilçede hale hazırda işletilen BİM ve ŞOK Marketler dolayısıyla belini büken ve zor durumda olan ilçe esnafımız ne yazık ki iyice sinek avlayacak duruma gelecektir.

 

Pasinler’de ki kamu kurum ve kuruluşlarının bütün ihtiyaçlarını Erzurum’dan karşılamakta olduğunu biliyoruz..Buda Hasankale’ye yapılan ayrı bir darbedir. Defaaten, dile getirmemize rağmen güzide ilçemizde değişen bir durum söz konusu olmamıştır.

 

Hasankalemize ilaç olarak sunulan reçetelerin aslında altın kase içerisinde sunulan bir zehirden farkı yoktur. Siyasetin burada acziyet içerisinde olduğu aşikardır.Hep siyaset adına hamasetle uğraşılmakta olduğundan, çözüm adına ise hiçbir şey yapılmamaktadır.

 

Hasankalenin geleceği; Siyaset ve Bürokrasi erkleri tarafından hoyratca karanlığa doğru götürülmektedir. Ben bilirim edaları ile yanlış üstüne yanlış yapılmakta, uyarılar ve öneriler dikkate alınmamaktadır. Bilakis yapılan yanlışların faturasını ise Pasinler ve Pasinlerli ödemektedir.

 

Oysaki görünürde herkes Hasankale sevdalısı, Hasankale için yanıp tutuşmakta, hatta ve hatta Hasankaleyi kurtaran kahraman edalarında gezenler, gelin görün ki ortada kayda değer hiç birşey olmadığı gibi habire güzelim ilçemizi geriye götürmektedirler.

 

Biz Büyük Birlik Partisi olarak İlçemiz adına yapılacak olan her güzel şeyde elimizi taşın altına koymaya hazırız. Bu konuda her zaman samimiyetimizi dile getirdik ve getirmeye de devam edeceğiz. “Haklı karıncaya her zaman yol vereceğimiz gibi, haksız Fil’ide yolundan etmek adına gerekli siyasi mücadelemizi vereceğimizi tüm kamuoyunun bilmesini isteriz. Güzel günlerin Hasankale için hayal olmadığı inancındayız.

 

Bu duygu düşüncelerle bütün Hasankaleli hemşerilerime saygılar sunarım.

 

        Tuncay Yaşar

        Büyük Birlik Partisi

        Pasinler İlçe Başkanı

 

 

Kaynak: Editör: Murat ÇANKAYA
Etiketler: başkan, yaşar, çarpıcı, açıklamada, bulundu
Yorumlar
Haber Yazılımı